Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Milovníci kávy nejvíce využijí 12-V nebo 24-V kávovary Dometic, které se o postarají o všechno a jsou pro každého. Stylový, současný vzhled je charakteristickým znakem nového kávovaru Dometic Perfect Coffee MC 052 a MC 054 na pět šálků, které jsou vybaveny snadno přístupným otočným filtrem a skleněnou nádobou. Tyto kávovary se rádi o všechno postarají.
Stylový kávovar z nerezové oceli Dometic Perfect Coffee MC 052 připraví až pět šálků (625 ml) chutné a čerstvé kávy najednou. Jeho ohřívací deska je vybavena termostatem, který udržuje teplotu kávy. Skleněnou konvici, speciálně navrženou pro mobilní použití, drží na místě integrovaný přepravní díl, a samotný kávovar lze připevnit k pracovní ploše pomocí upevňovací soupravy. Tento 12V kávovar má snadno přístupný výklopný filtr a automatický vypínací mechanismus na ochranu před přehřátím. Protože se dodává také ve verzi pro 24 V, je ideální pro přípravu kávy na cestách a na vodě.
| Dodávka energie | 12V DC |
| ŠxVxH | 240 x 270 x 155 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 1.1 |
| Hmotnost | 1.1 kg |
| Kapacita | 625 ml (cca 5 šálků) |
| Farba | Černá |
| Rozměry Š x V x H | 240 x 270 x 155 mm |
| Šířka (mm) | 240 |
| Výška (mm) | 270 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 155 |
| Zkušební značka | E-schválený (Automotive směrnice / EMC) |
| Rozsah dodávky | skleněná konvička |
| Vstupní napětí | 12 V |
| Příkon | 170 W |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Karavan |
| Použití | Offroad |
| Použití | Automobil |
| Použití | Kemper / VAN |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti |
|