Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Dometic PerfectCoffee MC 01 je ideální do stísněných prostor a pro samotáře na cestách. Připravuje jeden šálek dokonalé kávy za druhým. Stačí vložit umletou kávu do nevýměnného filtru, zalít vodou a připojit kávovar k zásuvce pro zapalovač cigaret. O deset minut později si můžete vychutnat šálek dokonalé kávy. Tento kávovar dodávaný s upevňovací sadou pro montáž na pracovní plochu byl speciálně vyvinut pro přípravu kávy v osobních automobilech, nákladních automobilech, obytných vozidlech a na lodích. K dispozici je verze na 12 V a verze na 24 V.
| Dodávka energie | 24V DC |
| ŠxVxH | 135 x 190 x 110 mm (včetně upevňovací sady) |
| Celková hmotnost (kg) | 0.6 |
| Hmotnost | 0.6 kg |
| Kapacita | 150ml |
| Farba | Stříbrná |
| Farba | Černá |
| Rozměry Š x V x H | 135 x 190 x 110 mm (včetně upevňovací sady) |
| Šířka (mm) | 135 |
| Výška (mm) | 190 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 110 |
| Zkušební značka | Food-safe podle potravinářské a spotřební zboží německého zákona (LMBG) |
| Rozsah dodávky | Kávovar s připojovacím kabelem a zástrčkou |
| Vstupní napětí | 24 V |
| Příkon | 250w |
| Příkon (Watt) | 250 |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Kamion |
| Použití | loď |
| Vlastnosti | 24V DC napájení (kamion, loď) |
| Vlastnosti |
|