Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Nádherný, úžasný, praktický, přenosný a přitom použitelný. Těmito přívlastky by se dal jednoduše popsat skvělý plynový přenosný gril CALOR Mini BBQ. Jelikož je na plynovou kartuši, můžete s ním grilovat téměř kdekoliv a kdykoliv. Piknik, výlet, kemp, balkon, terasa, zahrada ... vyhovuje mu každé prostředí. Rychle rozložitelný a složitelný.
| Dodávka energie | propan |
| ŠxVxH | 400 x 264 x 340 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 10.5 |
| Mobilita | Skládací |
| Mobilita | Přenosné |
| Hmotnost | 10.5 kg |
| Farba | červená |
| Rozměry Š x V x H | 400 x 264 x 340 mm |
| Šířka (mm) | 400 |
| Výška (mm) | 264 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 340 |
| Výrobce | CALOR |
| Použití | Karavan |
| Použití | Offroad |
| Použití | Chalupa |
| Použití | loď |
| Použití | Piknik |
| Použití | Kemper / VAN |
| Použití | Terasa / Předstan |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vlastnosti |
|