Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Tato robustní markýza na zeď je ideální pro velká vozidla. Patentovaná přední kolejnice zajišťuje plynulé zasouvání a vysouvání. Hliníkové koncové kryty s vysokou odolností vůči nárazům.
TELESKOPICKÁ KLIKA Pro velmi plynulé ruční ovládání markýzy |
PATENTOVANÁ PŘEDNÍ KOLEJNICE Zaručuje snadný přístup k podpůrným nožičkám a těsné zavírání pláště |
VYSOCE KVALITNÍ TKANINA MARKÍZY Vyrobeno z jednoho kusu – žádný spojovací šev |
PATENTOVANÝ SYSTÉM EASY LOCK FLIPPER Bezpečně uzamkne podpůrné nožičky, aby nedošlo k náhodnému pádu markýzy |
Vhodný adaptér pro markýzu na váš vůz si můžete najít po kliknutí na tento odkaz.
| Vlastnosti 2 | typ látky: Vinyl |
| Hmotnost | 30 kg |
| Farba | bílá, barva tkaniny: šedá Horizon |
| Rozměry Š x V x H | 4500 x 140 x 86 mm |
| Šířka (mm) | 4500 |
| Výška (mm) | 140 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 86 |
| Systém 1 | typ provozu pohonného ústrojí: manual |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Karavan |
| Použití | Obytný vůz |
| Použití | Užitkový vůz |
| Vlastnosti | roztažení: 2750 mm |