Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Malá, kompaktní a finančně výhodná. Toto je ideální střešní markýza pro dodávková vozidla a malé karavany. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost dělají z markýzy Dometic PerfectRoof PR 2000 perfektní řešení pro montáž na střechu skříňových dodávek, menších obytných vozů a karavanů. Dokonce ponechá na střeše prostor pro jiné příslušenství (solární panely atd.). Kromě toho se prodává za cenu, která nechá všechny ostatní markýzy zahanbené a přitom stále nabízí všechny důležité vlastnosti markýz značky Dometic. vysoce kvalitní tkanina z jednoho kusu. Ovládá se teleskopickou klikou. Podpůrné nožičky jsou elegantně uloženy v přední kolejnici a lze je snadno vyklopit pomocí pružinového zámku. Široký výběr adaptérů umožňuje montáž markýzy na téměř všechny typy vozidel.
TELESKOPICKÁ KLIKA Pro ruční ovládání velmi plynulého pojezdového mechanismu |
PATENTOVANÝ ZÁMEK EASY LOCK Pro bezproblémové a bezpečné upevnění podpůrných nožiček |
TRVÁCNÍ KONCOVÉ KRYTY Dobře osvědčený, lehký materiál odolný proti vlivům počasí |
|
Vhodný adaptér pro markýzu na váš vůz si můžete najít po kliknutí na tento odkaz.
| Vlastnosti 2 | typ látky: Vinyl |
| Hmotnost | 27 kg |
| Farba | antracit, barva tkaniny: šedá Horizon |
| Rozměry Š x V x H | 3750 x 79 x 150 mm |
| Šířka (mm) | 3750 |
| Výška (mm) | 79 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 150 |
| Systém 1 | typ provozu pohonného ústrojí: manuální |
| Systém 2 | počet skládacích ramen: 2 |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Užitkový vůz |
| Použití | Karavan |
| Vlastnosti | roztažení: 2500 mm, vysunutí markýzy: 17,5° (variabilní) |