Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Zobrazit větší Pomocí tohoto všestranného spínacího boxu můžete spustit až tři kamery na jednom monitoru a samostatně je ovládat. Kamery se aktivují buď ručně nebo automaticky (např. couvací kamera přes zpátečku, boční kamery přes ukazatel změny směru jízdy). Kompatibilní s téměř všemi kamerami Dometic PerfectView.
Pomocí spínacího boxu Dometic PerfectView SWITCH 300 můžete spustit až tři kamery na jednom monitoru a samostatně je ovládat. Spínací box je kompatibilní s téměř všemi kamerami Dometic PerfectView. Kamery se aktivují buď ručně nebo automaticky (např. couvací kamera přes zpátečku, boční kamery přes ukazatel změny směru jízdy). Můžete také připojit druhý monitor. Díky širokému rozsahu vstupního napětí je spínací box vhodný pro vozidla s elektrickou soustavou na 12 nebo 24V.
| Prevádzková teplota (min - max) | -20 °C až 65 °C |
| Stupeň krytí (IP) | IP40 |
| Funkce zrcadlového obrazu | Nastaviteľná |
| Vstupní napětí (DC) | 12/24 V |
| ŠxVxH | 130 x 30 x 57 mm |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Farba | Černá |
| Rozměry Š x V x H | 130 x 30 x 57 mm |
| Šířka (mm) | 130 |
| Výška (mm) | 30 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 57 |
| Výrobce | DOMETIC |
| Vlastnosti | vstupy kamery: 3 |