Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Zobrazit větší Mnohé moderní typy nákladních vozidel jsou již z výroby vybaveny multimediálním systémem. Multifunkční displej dokáže zobrazit i obrazy z kamery se zpětným pohledem, kterou můžete při troše úsilí dodatečně namontovat. Potřebujete pouze adaptér odpovídající příslušnému nákladnímu vozidlu a tuto inteligentní spínací skříňku. Dokonce automaticky rozpozná, když nainstalujete kameru na přívěsu.
Mnohé moderní typy nákladních vozidel jsou již z výroby vybaveny multimediálním systémem. Multifunkční displej přehrává navigační údaje, informace o provozu, rádiové stanice a nosiče DVD. Pokud chcete, zobrazí i videosignály z kamery se zpětným pohledem, kterou můžete dodatečně snadno namontovat. Potřebujete pouze adaptér odpovídající příslušnému nákladnímu vozidlu a tuto inteligentní spínací skříňku Dometic PerfectView SWITCH 200 VTO. Online připojí až dvě kamery a automaticky rozpozná, když nainstalujete kameru na přívěsu. Většina multimediálních systémů již má k dispozici jeden volný videovstup pro kameru.
| Prevádzková teplota (min - max) | -10 °C až 60 °C |
| Stupeň krytí (IP) | IP40 |
| Funkce zrcadlového obrazu | Nastaviteľná |
| Vstupní napětí (DC) | 12/24 V |
| ŠxVxH | 117 x 50 x 25 mm |
| Hmotnost | 0,2 kg |
| Farba | Černá |
| Rozměry Š x V x H | 117 x 50 x 25 mm |
| Šířka (mm) | 117 |
| Výška (mm) | 50 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 25 |
| Výrobce | DOMETIC |
| Vlastnosti | vstupy kamery: 2 |