Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Samotný název předurčuje autochladničky DOMETIC CoolFun SCT k chlazení nápojů a potravin během pikniků či jiných aktivit ve volném čase. Poskytují výšku k stání pro 2-litrové PET láhve, DOMETIC CoolFun SCT 26 má objem cca 25 litrů. Výkonné termoelektrické chlazení ochladí obsah boxu až o 18 °C pod okolní teplotu. Autochladničku DOMETIC CoolFun SCT můžete napájet v autě přes 12/24 voltovou zásuvku, což ocení hlavně řidiči kamionů a nákladních vozidel. Napájecí kabel prakticky svinete do víka chladicího boxu. Zajímavým detailem je také pevná rukojeť, která zároveň slouží jako podpěra otevřeného víka.
Praktickou a při této ekonomické modelové řadě i výjimečnou vlastností je USB konektor, sloužící k nabíjení drobných elektrospotřebičů jako například chytré telefony, tablety či digitální fotoaparáty.
| Certifikáty | E4, GS |
| Vstupní napětí (DC) | 12/24 V |
| Celkový objem (l) | 25 |
| ŠxVxH | 296 x 395 x 396 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 3,7 |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 25 l |
| Hmotnost | 3,7 kg |
| Chlazení oproti teplotě okolí (° C) | 18 |
| Mrazení | ne |
| Farba | světle šedá / tmavě šedá |
| Materiál | PP |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 296 x 395 x 396 mm |
| Šířka (mm) | 296 |
| Výška (mm) | 395 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 396 |
| Izolace | Neopor |
| Energetická třída (norma do 2020) | A+++ |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Zkušební značka | TÜV / GS |
| Příkon | 47 W (12 V); 55 W (24 V) |
| Příkon (Watt) | 47 / 12 V; 55 / 24 V |
| Technologie chlazení | Termoelektrická (Peltierův článek) |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Kamion |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | 24V DC napájení (kamion, loď) |
| Vlastnosti |
|
Žádné související články na blogu