Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Hledáte přenosnou chladničku do kempu či na terasu? Hybridní autochladnička DOMETIC CoolFun CK 40D Hybrid je v tom případě správná volba. Je vybavena kompresorem pro stacionární používání na 230 voltů. Má využitelný objem 40 litrů a termostatické ovládání teploty v rozmezí +10 až -15 °C. Model DOMETIC CK 40D Hybrid je navíc vybaven termoelektrickým chlazením na 12 voltů, které zajistí vaše potraviny a nápoje chladné během převozu, kdy se tento druh kompresoru používat nesmí. V tomto režimu chladnička dosáhne teploty 20°C pod teplotu okolí. Pro snadnou manipulaci je na stranách vybavena zapuštěnými úchyty.
PROSTOR PRO CHLAZENÍ Svislý prostor pro 1,5-litrové a 2-litrové láhve |
JEDINÝM POHLEDEM Snadno čitelná teplota na digitálním displeji v kompresorovém režimu. |
SNADNÁ MANIPULACE Funkce hlubokého mražení uchová dokonce i rychle se kazící čerstvé potraviny. |
Tento univerzální kompresorový chladicí box má schopnost chladit i mrazit zároveň. Dometic CoolFun CK 40D Hybrid poskytuje teploty v rozsahu +10 °C až –15 °C při provozu na střídavý proud, nebo chladit na teploty o 20 °C nižší než je teplota okolí při napájení 12 V ss. Nabízí vysokou energetickou účinnost i při mimořádných teplotách a je skvělou volbou hledáte-li přenosný 230-V chladící box s výborným výkonem, který ale může být napájen i 12-V baterií vozidla, když je to nutné. Do prostorné 40 l kapacity se pohodlně vejdou 2-litrové láhve a její digitální displej zjednodušuje nastavování teploty. Vychlazený kdekoli ho potřebujete.
| Vstupní napětí (DC) | 12 V |
| Jmenovitý vstupní proud (DC) | 4 A |
| Jmenovitý příkon (DC) | 47 W |
| Ekvivalent CO2 [t] | 0 t |
| Dodávka energie | 12 V DC (termoelektrika), 230 V AC (kompresor) |
| Vstupní napětí (AC) | 220-240 V |
| Jmenovitý vstupní proud (AC) | 0,43 A |
| Jmenovitý příkon (AC) | 75 W |
| Vstupní frekvence | 50 Hz |
| GWP | 3 |
| Celkový objem (l) | 40 |
| Teplotní rozsah | DC: o 20 °C nižší než je teplota okolí, AC: + 10 °C až - 15 °C |
| ŠxVxH | 520 x 450 x 510 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 20,5 |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 40 l |
| Hmotnost | 20,5 kg |
| Chlazení oproti teplotě okolí (° C) | 20 |
| Mrazení | při 230 V AC (kompresor) do – 15 °C |
| Chladivo | R600a, 15 g |
| Hlučnost db(A) | 46,00 dB(A) |
| Farba | Černá |
| Materiál | Těleso povrchově upravený ocelový plech |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 520 x 450 x 510 mm |
| Šířka (mm) | 520 |
| Výška (mm) | 450 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 510 |
| Izolace | Polyuretanová pěna |
| Energetická třída (norma do 2020) | A+ |
| Klimatická třída | T - okolní teplota od + 18°C do + 43°C |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Zkušební značka | TÜV / GS |
| Příkon | DC 47 W, AC 75 W |
| Příkon (Watt) | DC 47, AC 75 |
| Spotřeba | 3,9 Ah/h při + 20°C okolní teploty |
| Technologie | Termoelektrická + 230 V kompresor |
| Technologie chlazení | Kompresorová |
| Technologie chlazení | Hybridní |
| Technologie chlazení | Termoelektrická (Peltierův článek) |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Piknik |
| Použití | Kemper / VAN |
| Použití | Terasa / Předstan |
| Použití | Automobil |
| Použití | Chalupa |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | SOLAR - vhodná na provoz |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti |
|