Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Tento chladící box s funkcí ohřevu je kompaktní přenosnou jednotkou do automobilu, která představuje cenově dostupný luxus pro každého.
Užijte si volno s chladícím boxem Dometic BordBar TB 15. Tento elegantní automobilový chladící box harmonicky splývá s interiérem většiny vozidel, lze jej snadno připevnit bezpečnostním pásem na sedadlo spolujezdce nebo na prostřední zadní sedadlo. Má schopnost vychladit vnitřní objem o 20 °C pod okolní teplotu nebo jej ohřát na +65 °C, takže vaše svačiny a nápoje zůstanou vychlazené a hamburgery s hranolky horké. Termoelektrický chladící box se snadno používá a má prostorný 15-litrový skladovací objem, který pohodlně pojme 1,5-litrové a 2-litrové láhve. Dometic BordBar TB 15 se napájí napětím 12 V DC.
| Jmenovitý vstupní proud (DC) | 4,2 A |
| Vstupní napětí (DC) | 12 V |
| Certifikáty | E4 |
| Celkový objem (l) | 15 |
| Teplotní rozsah | v režimu chlazení až 20°C pod okolní teplotu; režim vyhřívání: 65 °C (teplota vnitřního prostoru) |
| ŠxVxH | 282 x 328 x 462 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 5,9 |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 15 l |
| Hmotnost | 5,9 kg |
| Chlazení oproti teplotě okolí (° C) | 20 |
| Mrazení | ne |
| Farba | světle šedá / tmavě šedá |
| Materiál | ABS |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 282 x 328 x 462 mm |
| Šířka (mm) | 282 |
| Výška (mm) | 328 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 462 |
| Izolace | Polyuretanová pěna |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Zkušební značka | TÜV / GS |
| Odpojovací napětí | 11,7 V; napětí k opětovnému zapnutí: 13,1 V |
| Příkon | 40 W |
| Příkon (Watt) | 40 |
| Technologie chlazení | Termoelektrická (Peltierův článek) |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Automobil |
| Použití | Kemper / VAN |
| Použití | Offroad |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | Režim ohřívání obsahu |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti |
|
| 1 x DOMETIC BordBar TB 15 Termoelektrický chladící box do auta, 15 l | ||
Celkový objem (l): 15 Teplotní rozsah: v režimu chlazení až 20°C pod okolní teplotu; režim vyhřívání: 65 °C (teplota vnitřního prostoru) ŠxVxH: 282 x 328 x 462 mm Celková hmotnost (kg): 5,9 Mrazení: ne Počet zón: 1 Příkon (Watt): 40 1 Komentář(e) | Vaša cena: 3 655,21 Kč | Cena bez DPH: 3 020,83 Kč | |
Nie je na sklade 1 Dátum dostupnosti: 17.07.2019 | |||
![]() | |||
| 1 x Mobicool Y50 AC / DC adaptér | ||
ŠxVxH: 115 x 65 x 170 mm Celková hmotnost (kg): 0.6 | Vaša cena: 794,57 Kč | Cena bez DPH: 656,67 Kč | |
Nie je na sklade CENTRÁLNÍ SKLAD | |||
![]() | |||
Žádné související články na blogu