Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Vysoké venkovní teploty, nerovný povrch, prach a bláto? Nezničitelné chladící boxy Dometic to zvládnou s lehkostí. Chladící boxy Cool Ice WCI 22 jsou vybaveny extrémně účinnou izolací a když do nich vložíte chladicí tělesa nebo ledové kostky, udrží potraviny, ryby, návnady, zvěřinu i jiné pokrmy čerstvé. V závislosti na použití a povětrnostních podmínkách vydrží až několik dní! Poskytujeme na ně také pětiletou záruku! Tyto boxy vyrobené z velmi pevného, nárazem odolného plastu, jsou v podstatě zkonstruovány pro ty nejnáročnější podmínky. Tato spolehlivá lednička má silnou a hrubou pěnovou izolaci používanou v chladničkách, s unikátním labyrintovým těsněním, které déle udrží chladný vzduch uvnitř a teplý vzduch venku. To zajistí, že led vydrží mnohem déle navzdory nevlídným venkovním teplotám.
Chladicí boxy Dometic Cool-Ice, jako například Dometic Cool-Ice WCI 22, jsou ideální v případech, kdy nemáte k dispozici elektrickou energii. Led udrží po celé dny – v závislosti na modelu a podmínkách až deset dní. Tyto robustní ledničky jsou ideální tam, kde jsou soustavně vystaveny působení počasí, zejména na lodích. Hrubá, pěnová izolace používaná v chladničkách a labyrintová konstrukce těsnění přispívají k delšímu udržení ledu. Rotačně formovaná konstrukce znamená, že nemá žádné spoje, kterými by mohlo vnikat teplo nebo unikat chlad. Ledničky Cool-Ice jsou také velmi pevné, odolné a snadno se čistí. Tento menší model ledničky se dodává s praktickým popruhem přes rameno pro snadné přenášení.
SNADNÉ ZAMYKÁNÍ A TĚSNĚNÍ Zamkněte a utěsněte studený vzduch tak, aby byl led vydržel déle |
ROBUSTNÍ Robustní konstrukce s unikátním labyrintovým těsněním |
RAMENNÍ POPRUH Komfortní ramenní popruh |
| Celkový objem (l) | 22 |
| ŠxVxH | 375 x 315 x 385 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 4,5 |
| Skladovací objem | 22 l |
| Hmotnost | 4,5 kg |
| Farba | Ocean |
| Materiál | těleso polyetylén |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 375 x 315 x 385 mm |
| Šířka (mm) | 375 |
| Výška (mm) | 315 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 385 |
| Izolace | Vysoce účinná polyuretanová pěnová izolace |
| Technologie chlazení | Pasivní |
| Výrobce | DOMETIC |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučný provoz |
| Vlastnosti | Led / Ledové zásobníky / Suchý led |
| Vlastnosti | 1L PET láhev |
| Vlastnosti | Udrží obsah teplý nebo studený |
| Vlastnosti |
|