Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Chladnička Dometic RC 10.5T s dvojitým kompresorem skutečně uspokojí všechny potřeby. Vkusný vzhled dodá vaší mobilní kuchyni půvab, přičemž elegantní zapuštěné dveře chrání univerzální interiér s inteligentními řešeními pro skladování mléčných produktů, masa, ovoce, zeleniny a dokonce i lahví vína. Patentované dveře s dvojitými panty zajišťují maximální pohodlí v jakémkoli prostoru, protože je můžete pomocí hliníkových madel po celé výšce otevřít doleva i doprava. Snadno aktivujte noční režim pro tišší výkon nebo funkci zesílení pro super rychlé chlazení. A zatímco výkonná kompresorová technologie chlazení udržuje čerstvé a mražené potraviny v nejlepším stavu – můžete si užít svobodu cestování kamkoli, kam vás cesta zavede!
Chytré chladničky nyní najdete v rekreačních vozidlech! Díky pokročilé technologii CI-bus je možný skok z chytrého domu do vašeho obytného vozidla. Podíleli jsme se na vytvoření nového standardu pro digitální průmysl, který umožňuje nadšencům kempování a karavaningu ovládat své komfortní vybavení, jako jsou ledničky, s nejvyšším možným komfortem prostřednictvím centrální řídicí jednotky. Tato inovace je dalším příkladem toho, jak plníme naše poslání usnadnit mobilní život.
| Dodávka energie | 12V DC |
| Celkový objem (l) | 83 l |
| ŠxVxH | 523 x 821 x 555 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 24,5 |
| Mobilita | Vestavěné |
| Skladovací objem | 83 |
| Objem 2. zóny - mrazničky (l) | 9,2 |
| Hmotnost | 24,5 kg |
| Mrazení | ano |
| Hlučnost db(A) | 38 dB(A) - 44 dB(A) |
| Farba | černá |
| Materiál | Těleso s povrchově upraveným kovovým rámem |
| Počet zón | 2 |
| Rozměry Š x V x H | 523 x 821 x 555 mm |
| Šířka (mm) | 523 |
| Výška (mm) | 821 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 555 |
| Izolace | polyuretanová pěna |
| Klimatická třída | ST - okolní teplota od + 18°C do + 38°C |
| Zkušební značka | TÜV / GS |
| Příkon | 5,9 A |
| Spotřeba | 0,42 kWh/24 h, 35 Ah/24 h |
| Technologie | Plně hermeticky uzavřený kompresor s integrovanou řídící elektronikou |
| Technologie chlazení | Kompresorová |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Karavan |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
RC10.4T.70, RC10.4T.90, RCL10.4T, RCD10.5(X)T, RCS10.5(X)T - montáž
Převzít (2.07M)RC10.4T.70, RC10.4T.90, RCL10.4T, RCD10.5(X)T, RCS10.5(X)T - obsluha
Převzít (43.06M)| Vlastnosti |
|