Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
| Soubory cookies nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. | |
Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Patentovaný zdvojený systém uzamykání může fungovat také jako větrací otvor. • Vhodné pro montáž zarovno – jednotka zabudovaná do stěny Luxus šetřící místo. • Napájení solární energií – energie je všude tam, kde je slunce • Vzhled s efektem ušlechtilé oceli • Klasická prvotřídní konstrukce • Klasický prvotřídní design • Přibližná kapacita 39 l (mrazák 5 l)
Stylová chladnička Dometic CoolMatic CRP 40 je skvělá ve všech ohledech. S přibližným objemem 39 l (mraznička s objemem 5 l) nabízí skvělý chladící výkon. Je vybavena patentovaným dvojitým zámkem a odvětrávacím systémem. Má také klasický vzhled z nerezavějící oceli, možnost napájení ze solárních panelů a vnitřní osvětlení modré barvy. Tato chladnička s prvotřídním vzhledem je ideální pro montáž do luxusního interiéru zarovno s pracovní plochou.
| Dodávka energie | 12/24V DC |
| Celkový objem (l) | 39 |
| ŠxVxH | 380 x 536 x 545 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 19 |
| Mobilita | Vestavěné |
| Skladovací objem | 39 l vč. 5.3 l mrazící části |
| Objem 2. zóny - mrazničky (l) | 5.3 |
| Hmotnost | 19 kg |
| Mrazení | ano |
| Farba | těleso černá |
| Materiál | Těleso s povrchově upraveným kovovým rámem |
| Počet zón | 2 |
| Rozměry Š x V x H | 380 x 536 x 545 mm |
| Šířka (mm) | 380 |
| Výška (mm) | 536 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 545 |
| Izolace | polyuretanová pěna |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Zkušební značka | TÜV / GS |
| Příkon | 45 W |
| Příkon (Watt) | 45 |
| Spotřeba | 0.77 Ah / h pri 25°C okolitej teploty |
| Technologie | Plně hermeticky uzavřený kompresor s integrovanou řídící elektronikou |
| Technologie chlazení | Kompresorová |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | loď |
| Použití | Automobil |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | SOLAR - vhodná na provoz |
| Vlastnosti | 24V DC napájení (kamion, loď) |
| Vlastnosti |
|
DOMETIC WAECO
MobilníChlazení Showroom
Nádražná 34/a
900 28 Ivánka pri Dunaji
Po-Pá: 8.00 - 12.00 | 13.00 - 17.00
Přidejte se k nám na Facebook ![]()
