Nově přidané produkty
Žádné produkty
Doručení Doručení zdarma!
DPH 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč
Ceny jsou s DPH
| Soubory cookies nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. | |
Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ŠxVxH | 210 x 77 x 410 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 6 |
| Chlazení | ventilátor |
| Hmotnost | 6.0 kg |
| Rozměry Š x V x H | 210 x 77 x 410 mm |
| Šířka (mm) | 210 |
| Výška (mm) | 77 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 410 |
| Vstupní napětí | 12 volt DC (11-15 V) |
| Výstupní napětí | 230 Volt AC |
| Maximální účinnost (%) | 87 |
| Výstupní frekvence | 50 ± 2 Hz |
| Špičkový výkon (Watt) | 3200 |
| Trvalý výkon (Watt) | 2000 |
| Výrobce | WAECO |
DOMETIC WAECO
MobilníChlazení Showroom
Nádražná 34/a
900 28 Ivánka pri Dunaji
Po-Pá: 8.00 - 12.00 | 13.00 - 17.00
Přidejte se k nám na Facebook ![]()
