Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Centrální vysavač CV 1004 od společnosti Dometic je ve velikosti krabice od bot a můžete jej v karavanu nebo lodi nainstalovat v horizontálním nebo vertikálním směru. Dá se perfektně integrovat do nevyužitých odkládacích prostor, přičemž zůstane viditelná jen malá „zásuvka“. Při nasunutí sací hadice do tohoto otvoru se vysavač spustí automaticky a při jejím vytažení se vypne. Výkonné zařízení vysaje špínu iz nejmenší štěrbinky. Jeho inovativní trojitý systém filtrů se kromě toho postará také o účinné vyčištění vzduchu.
Cestování v mobilním domově nebo na lodích přináší obtížné rozhodování o tom, co si vzít s sebou a co nechat doma. Něco však vždy necháte doma. Centrální vysavač Dometic CV 1004 ušetří dost místa, abyste si mohli vzít na cestu více věcí. Uděláte s ním navíc více práce, protože nabízí špičkový výkon, praktické použití a rozumnou cenu.
| Prevádzková teplota (min - max) | –15 °C až +40 °C |
| Certifikáty | CE |
| Vstupní napětí (AC) | 220-240 V |
| ŠxVxH | 298 x 171 x 175 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 2,7 |
| Hmotnost | 2,70 kg |
| Farba | Černá |
| Materiál | plast |
| Rozměry Š x V x H | 298 x 171 x 175 mm |
| Šířka (mm) | 298 |
| Výška (mm) | 171 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 175 |
| Rozsah dodávky | vysavač, sací hadice, vnější hadicová zásuvka, různé kartáče a hubice, instalační příslušenství |
| Příkon | 950 W |
| Příkon (Watt) | 950 |
| Spotřeba | 4,5 A |
| Sací výkon | 2500 mm vodního sloupce |
| Výrobce | DOMETIC |