Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Zobrazit větší Tato 1,2 litrová nerezová láhev s dvojitou stěnou poskytne dostatek studených nebo horkých nápojů pro větší posádku. Můžete naplnit šálky a sklenice nebo pít přímo z láhve. Funkční uzávěr je vybaven robustní rukojetí pro pohodlné nošení a uzamykací svorkou z nerezavějící oceli pro vyšší bezpečnost. Volitelné doplňkové uzávěry rozšiřují rozsah použití.
DVOUSTENNÁ IZOLACE Udržuje nápoje teplé po dobu 12 hodin nebo studené po dobu 24 hodin |
ROBUSTNÍ KRYT RUKOJETI Integrovaná rukojeť pro pohodlné nošení a uzamykací svorka pro vyšší bezpečnost |
VOLITELNÉ DOPLŇKOVÉ UZÁVĚRY Použijte jednu láhev pro více účelů |
Zde je jeden tip pro velkou žízeň: Láhev Dometic Thermo Bottle 120 má objem 1,2 litru a dokáže poskytnout dostatek studených nebo horkých nápojů pro větší posádku nebo pro dlouhé dny venku. Je vyrobena z dvoustěnné nerezavějící oceli a uchovává 1,2 litru vašich oblíbených nápojů při správné teplotě po mnoho hodin. Můžete naplnit šálky a sklenice nebo pít přímo z láhve. Model Thermo Bottle 120 se standardně dodává s odolným krytem rukojeti, který se pohodlně nosí, a se zajišťovací svorkou z nerezavějící oceli, která zvyšuje bezpečnost. Volitelné doplňkové uzávěry rozšiřují rozsah použití. Jednoduše si vyberte uzávěry, které vyhovují vašim preferovaným použitím!
| ŠxVxH | 92 x 331 x 92 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 0,45 |
| Hmotnost | 0,45 kg |
| Kapacita | 1200 ml |
| Farba | Moss |
| Rozměry Š x V x H | 92 x 331 x 92 mm |
| Šířka (mm) | 92 |
| Výška (mm) | 331 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 92 |
| Výrobce | DOMETIC |