Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Tato mikrovlnná trouba je určena pro stacionární použití a disponuje pěti stupni výkonu a funkcí rozmrazování. Úžasně praktická, s vestavěnou keramickou deskou, kterou lze snadno čistit, a snadným ovládáním. Vnitřní osvětlení umožňuje uživatelům snadno zkontrolovat obsah mikrovlnné trouby.
Mikrovlnná trouba Dometic MWO 240 nabízí díky pěti stupňům výkonu a funkci rozmrazování všechny nejzákladnější funkce, které v případě mikrovlnné trouby potřebujete. Mikrovlnná trouba MWO 240 byla zkonstruována pro stacionární použití v karavanu, mobilním domově nebo kempovacím stanu a její použití je úžasně jednoduché. Vnitřní osvětlení umožňuje pohodlně zkontrolovat obsah mikrovlnné trouby, zatímco displej LED a signalizace ukončení vaření vás upozorní, když bude vaše chutné teplé jídlo připraveno. Vestavnou keramickou desku lze snadno čistit.
UŽIVATELSKY PŘÍSTUPNÉ S velkými, snadno čitelnými číslicemi a symboly na displeji |
ZVÝŠENÉ POHODLÍ Vnitřní osvětlení pro sledování průběhu přípravy jídla |
VESTAVNÁ KERAMICKÁ DESKA Jednoduché čištění, žádné pohyblivé části |
| Dodávka energie | 230V |
| Celkový objem (l) | 17 |
| ŠxVxH | 451 x 283 x 353 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 11,5 |
| Hmotnost | 11,5 kg |
| Kapacita | 17 l |
| Farba | černá |
| Rozměry Š x V x H | 451 x 283 x 353 mm |
| Rozměry 2 (Š x V x H) | 303 x 181,5 x 321 mm ( vnútorné rozmery ) |
| Šířka (mm) | 451 |
| Výška (mm) | 283 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 353 |
| Zkušební značka | TÜV / GS |
| Zkušební značka | CE |
| Rozsah dodávky | Instalační sada, manuál |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Spotřeba | 700 W |
| Použití | loď |
| Použití | Kamion |
| Použití | Karavan |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti |
|