Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Zobrazit větší Moderní design, špičkový výkon: Tato střešní klimatizace nové generace s výkonem 2200W vychladí vaše obytné vozidlo, karavan nebo obytnou dodávku v rekordním čase – s minimální spotřebou energie a navíc velmi ticho. Integrovaný systém CleanAir zachová ve vašem vozidle svěží a čistou vůni. Odpočiňte si a relaxujte v úplném pohodlí po dni plném dobrodružství a probuďte se do nového dne plní energie!
KONCEPCE MODULÁRNÍHO DESIGNU Vyberte si Dometic FreshJet FJZ ADBD, který je dostupný samostatně, aby vyhovoval vašemu vozidlu a splňoval vaše potřeby komfortu (požadované příslušenství) |
MODERNÍ A SVĚŽÍ DESIGN Aerodynamicky tvarovaná střešní jednotka |
TECHNOLOGIE CLEANAIR Efektivní redukuje bakterie a nepříjemné pachy |
DOMETIC CLIMATE APP Pohodlné ovládání střešní klimatizace prostřednictvím chytrého telefonu |
REŽIM SPÁNKU Snižuje rychlost ventilátoru na 80%, aby se minimalizoval provozní hluk |
INTEGROVANÉ VYHŘÍVÁNÍ Rychlé vyhřátí jediným stisknutím tlačítka |
| Stupeň krytí (IP) | IPX4 |
| Vstupní frekvence | 50 Hz |
| Informace | * podrobné technické informace ve stažitelné příloze produktu * |
| Vstupní napětí (AC) | 220-240 V |
| Pojistka | 5 A |
| Certifikáty | CE, UKCA, eMark, EMC, CB |
| Prevádzková teplota (min - max) | − 2 °C až 52 °C |
| Hmotnost | 30,40 kg |
| Chladivo | R32 |
| Hlučnost db(A) | < 70 dB(A) |
| Farba | Černá |
| Rozměry Š x V x H | 702 x 225 x 752 mm |
| Šířka (mm) | 702 |
| Výška (mm) | 225 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 752 |
| Chladicí výkon (Watt) | 2200 W |
| Výrobce | DOMETIC |
| Vlastnosti | doporučená max. délka vozidla (s izolovanými stěnami): < 7 m |