Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Elektrocentrála Greengear GE-7000 LPG je univerzální 3-fázový generátor elektrické energie. Poskytne potřebný výkon na pracovišti, doma nebo na cestách karavanem. Její provoz je tichá, bezpečná a vhodná i pro napájení citlivé elektroniky.
Generátory jsou vybaveny Elektrostartérem. V případě vybití startovací baterie slouží pro startování klasické štarovacie lanko. Ocelový rám zajišťuje dlouhou životnost a odolnost iv těch nejdrsnějších provozních podmínkách. Na multifunkčním displeji si snadno ověříte provozní parametry elektrocentrály. Pomocí tlačítka můžete přepínat mezi údaji o napětí, frekvenci a hodinách provozu. Generátory Greengear jsou vybaveny unikátním LPG karburátorem ENERKIT, který zaručuje optimální výkon. ENERKIT má automatický bezpečnostní uzavírací ventil na zastavení přívodu paliva při vypnutém motoru. K dispozici je 1x 230V a 1x 400V zásuvka. Na zadní straně generátoru se nachází konektor pro připojení plynové láhve. Elektrocentrála GreenGear LPG je vybavena jističem, který ji ochrání v případě přetížení. Transportní kolečka usnadňují s jeho manipulací.
| Dodávka energie | LPG |
| ŠxVxH | 700 x 560 x 500 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 96 |
| Hmotnost | 96 kg |
| Hlučnost db(A) | 72 dB (7m) |
| Farba | zelená |
| Materiál | rám ocel |
| Motor | 4-takt |
| Startovací lanko | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 700 x 560 x 500 mm |
| Šířka (mm) | 700 |
| Výška (mm) | 560 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 500 |
| Výstupní napětí | 230 / 400 V AC |
| Baterie | 12 V |
| Výstupní frekvence | 50 Hz |
| Spotřeba | 10kg / 9 hodín pri 75% záťaži |
| Špičkový výkon (Watt) | 7500 |
| Trvalý výkon (Watt) | 7000 |
| Systém 1 | 3 fázy |
| Technologie | Enerkit Basic |
| Výrobce | GreenGear |
| Použití | Chalupa |
| Vlastnosti | 400V |
| Vlastnosti | SINUS |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vlastnosti |
|