Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Termoelektrický chladící box s naprosto novým vzhledem. Nabízí praktické a účinné chlazení nebo ohřívání.
Dometic TropiCool TCX 07 je díky speciální elektronice a inteligentnímu obvodu pro šetření energie vysoce účinný, energeticky úsporný termoelektrický chladící box. Vyniká mnoha výhodami oblíbené řady výrobků Dometic TropiCool, jako je snadná přeprava, pohodlí a spolehlivý výkon. Ventilátor odolný vůči opotřebení poskytuje dynamické větrání interiéru a pomáhá s chlazením až do 25°C pod okolní teplotu a ohříváním až do +65°C. Spolu se zcela novým vzhledem má TCX také nové bezpečnostní funkce pro připojení k elektrické zásuvce. Kompaktní a lehký chladící box pro všechny vaše cesty!
| Jmenovitý příkon (DC) | 38 W |
| Jmenovitý vstupní proud (DC) | 3,2 A |
| Jmenovitý příkon (AC) | 43 W |
| Ohřívání | max. 65 °C |
| Dodávka energie | 12 V, 230 V (se síťovým adaptérem) |
| Certifikáty | E4, GS, CE |
| Celkový objem (l) | 7 |
| ŠxVxH | 195 x 294 x 347 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 2,80 |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 7 l |
| Hmotnost | 2,80 kg |
| Chlazení | max. 25 °C pod teplotu okolí |
| Mrazení | ne |
| Farba | Sivá |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 195 x 294 x 347 mm |
| Šířka (mm) | 195 |
| Výška (mm) | 294 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 347 |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Vstupní napětí | 12 V |
| Technologie chlazení | Termoelektrická (Peltierův článek) |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Karavan |
| Použití | Piknik |
| Použití | Kemper / VAN |
| Použití | Kamion |
| Použití | Automobil |
| Použití | Terasa / Předstan |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | Režim ohřívání obsahu |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | 1L PET láhev |
| Vlastnosti |
|