Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Volitelné odvětrání pro docílení optimálního výkonu chladniček řady 4 a 8. Termostatická regulace, extrémně jednoduchá montáž.
Ventilační sada pro chladničky Dometic ABSFRD-VS zajišťuje optimální odvětrání absorpčních chladniček. Termostatem regulovaná ventilační souprava pro chladničky se mimořádně jednoduše montuje a doporučuje se zejména do prostředí s vysokou okolní teplotou nebo intenzivním slunečním světlem.
| Certifikáty | CE |
| Vstupní napětí (DC) | 12 V |
| ŠxVxH | 92 x 92 x 25,5 mm |
| Farba | Černá |
| Rozměry Š x V x H | 92 x 92 x 25,5 mm |
| Šířka (mm) | 92 |
| Výška (mm) | 92 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 25,5 |
| Použití | Karavan |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti |
|