Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Kompresorové autochladničky série DOMETIC CFX2 jsou novinkou od tvůrce prémiových outdoor řešení – společnosti DOMETIC. Pevná konstrukce se zesílenými rohy, panty z nerezavějící oceli a robustním odnímatelným víkem dělá tento chladící a mrazící box pevný a lehký. Výkonný a energeticky účinný kompresor s variabilními otáčkami motoru zajišťuje efektivní spotřebu energie a vynikající chlazení a mrazení až do -22°C. Digitální displej pro pohodlné nastavení teploty s funkcí ztmavení displeje a USB portem s možností nabíjení elektrických zařízení. Aplikace smartphonu umožňuje regulaci teploty pomocí telefonu. 3-stupňový systém ochrany akumulátorů s automatickým vypínáním zabrání vybití autobaterie. Aktivní těsnění zajišťují vynikající izolaci, udržují chladný vzduch uvnitř a minimalizují spotřebu energie. USB výstup pro nabíjení mobilů a vnitřní LED osvětlení jsou v této třídě samozřejmostí.
Série CFX2 je další z modelové řady mimořádně úspěšné a spolehlivé řady CFX, kterou společnost DOMETIC vyvinula několik let dozadu.
V chladicím boxu Dometic CFX2 57 můžete skladovat množství čerstvých potravin a nápojů díky tvaru vnitřní přihrádky. Poskytuje prostor až pro 68 x 330 ml plechovek nebo 12 x 1,5 l lahví. Zvolte si způsob organizace prostoru s vyjímatelnou drátěnou dělící přihrádkou.
Kompresorová autochladnička DOMETIC CFX2 57 s kapacitou 57 litrů je model ze série CFX2. Výkonná technologie chlazení umožňuje efektivní chlazení a mrazení s nastavením teploty mezi +20 a -22 °C, takže můžete převážet potraviny chlazené, nebo zmrazené. A vše pod dohledem na vašem chytrém telefonu s grátis aplikací (iOS, Android). Tento mrazící box je vybaven velkými sklápěcími madly, které zajišťují jeho pohodlné přenášení a nakládání do auta. Spolehlivost, snížená spotřeba, elektronika pro monitorování autobaterie proti vybití a kompaktní tvar dělají z chladničky Dometic CFX2 57 vhodného kandidáta na výlety offroadem nebo karavanem mimo civilizaci. Nízká spotřeba tohoto mrazícího boxu umožňuje provoz na solární panely. Samozřejmě s příslušnou řídící elektronikou a vždy přes autobaterii nebo vhodný powerbank.
Nová je také aplikace, exkluzivně vyvinutá pro sérii CFX2 pro Apple IOS a Android. Umožňuje vám monitorovat a ovládat vaši autochladničku přes iPhone, iPad, nebo smartphone či tablet s Androidem. Přenos signálu je uskutečňován prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth, takže ovládání, zobrazení teplot a funkce alarmu budou dostupné nejen v těsné blízkosti chladničky. Díky našemu praktickému uživatelskému rozhraní je sledování stavu chlazení chladicího boxu CFX2 jednodušší než kdykoli předtím.
PLYNULÉ OVLÁDÁNÍ TEPLOTY Digitální displej pro pohodlné nastavení teploty s funkcí stmívání displeje a USB portem |
VSTAVANÉ LED SVĚTLO Vnitřní osvětlení pro lepší viditelnost i v tmavém prostředí |
MOBILNÍ NEBO DOMÁCÍ POUŽITÍ Připojuje se na 12/24 V DC, jakož i na 100 – 240 V AC |
POHODLNÁ APLIKACE Pohodlně ovládejte svou chladničku z chytrého telefonu |
ORGANIZOVANÝ INTERIÉR Dělený vnitřek s odnímatelným košem pro optimální organizaci |
SNADNÉ ČIŠTĚNÍ Funkční vypouštěcí zátka umožňuje rychlé a snadné čištění |
INTUITIVNÍ ZÁPADKA Jednoduché otevírání jednou rukou |
CELKOVÝ OBJEM 57 L Poskytuje prostor až pro 68 x 330 ml plechovek, nebo 12 x 1,5 l lahví |
Tato spolehlivá elektrická chladnička vám umožní přinést si více jídla a nápojů, které máte rádi, ať jste kdekoli. Jeho robustní design je určen pro náročné venkovní použití. Díky aplikaci pro smartphony pro ovládání vnitřní teploty, ergonomickým sklopným rukojetím pro přenášení a digitálnímu displeji je tato malá napájená chladnička ideální pro vaše další víkendové dobrodružství.
Upozornění: Nepřipojujte tento produkt ke zdroji střídavého a stejnosměrného proudu současně, protože by to mohlo produkt poškodit.
| Dodávka energie | 12/24V DC; 100-240V AC |
| Jmenovitý vstupní proud (AC) | 1,7A / 100V, 0,8A / 240V |
| Konektivita | Bluetooth |
| Jmenovitý vstupní proud (DC) | 9A / 12V, 4A / 24V |
| Ekvivalent CO2 [t] | 0 t |
| Vstupní napětí (AC) | 100-240 V |
| Certifikáty | ECE R10, CB, CE, GS |
| Vstupní napětí (DC) | 12/24 V |
| Konektivita | Wi-Fi |
| GWP | 0 |
| Celkový objem (l) | 57 |
| Teplotní rozsah | + 20°C až - 22°C |
| ŠxVxH | 709 x 503 x 458 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 18,30 |
| Spotřeba za rok (kWh) | 33 kWh |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 57 |
| Hmotnost | 18,30 kg |
| Rozsah chlazení od (° C) | + 20 |
| Mrazení | ano |
| Rozsah chlazení do (° C) | - 22 |
| Chladivo | R600a, 17 g |
| Farba | Ocean Blue |
| Materiál | Teleso PP + ABS + Hliníková zliatina |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 709 x 503 x 458 mm |
| Šířka (mm) | 709 |
| Výška (mm) | 503 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 458 |
| Délka kabelu | 2 m |
| Izolace | PU |
| Energetická třída (norma do 2020) | B |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Klimatická třída | T - okolní teplota od + 18°C do + 43°C |
| Zkušební značka | CB, RCM |
| Rozsah dodávky | 1 chladící box, 1 manuál EU - SK / CZ, 1 napájecí kabel na 12 / 24V, 1 napájecí kabel na 100-240V, vyjímatelné drátěné koše |
| Výstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon | 45,5 W |
| Příkon (Watt) | 45,5 |
| Systém 1 | 3-stupňová ochrana baterie |
| Technologie | Hermeticky uzavřený kompresor s integrovanou řídící elektronikou |
| Technologie chlazení | Kompresorová |
| USB | 5V, 2A |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Karavan |
| Použití | Offroad |
| Použití | Automobil |
| Použití | Kemper / VAN |
| Použití | Kamion |
| Použití | loď |
| Vlastnosti | Wifi ovládání přes App |
| Vlastnosti | 24V DC napájení (kamion, loď) |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
Dometic CFX2 28, CFX2 37, CFX2 45, CFX2 57 - návod k obsluze
Převzít (83.22M)| Vnitřní osvětlení |
|
| Vlastnosti |
|