Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Absorpční chladnička MEVA XCA-40G vám umožňuje použít správný druh energie v závislosti na okolních podmínkách. Ve vozidle je možné ji připojit na 12 V, doma nebo v kempu na elektrickou síť 230 V a ve volné přírodě jen přepnete na režimu plynu a chladničku pohání plyn z LPG láhve (2/5/10 kg) plněné propanem, butanem, nebo jejich směsí. Plynová chladnička MEVA XCA-40G dokáže ochladit obsah až o 26 °C pod teplotu okolí. Chladnička je vybavena ovládacím panelem pro snadné nastavení.
Plynová chladnička MEVA XCA-40G o objemu 40 litrů je vhodná pro víkendové a prázdninové domky, houseboaty, chalupy na samotě bez elektřiny. Na klasickou 10kg plynovou bombu dokáže chladit při spotřebě plynu 14g/h přibližně 714 h (30 dní). Ideální chladnička všude tam, kde není elektřina.
Součástí balení je také regulátor tlaku vhodný pro 5 a 10kg plynové bomby, hadice a spony. Pro připojení 2 kg plynové propan-butanové láhve je třeba dokoupit odtlačný ventil 2156UV.
Pozn.: Absorpční chladničku lze používat pouze v dobře větraném prostředí, nad úrovní země a chráněném proti dešti.
| Spotřeba plynu | 14 g/h; 2 kg – cca 142 h (6 dnů), 5 kg – cca 357 h (15 dnů), 10 kg – cca 714 h (30 dnů) |
| Dodávka energie | 12V DC |
| Dodávka energie | 230V |
| Dodávka energie | Plyn (LPG) |
| Celkový objem (l) | 40 |
| Teplotní rozsah | max. 26°C pod okolní teplotu |
| ŠxVxH | 500 x 442 x 493 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 17,5 |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 40 l |
| Hmotnost | 17,5 kg |
| Chlazení oproti teplotě okolí (° C) | 26 |
| Mrazení | ne |
| Farba | Černá |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 500 x 442 x 493 mm |
| Šířka (mm) | 500 |
| Výška (mm) | 442 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 493 |
| Izolace | polyuretanová pěna |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Zkušební značka | Certifikovány podle evropské směrnice pro spotřebiče plynných paliv 90/396 / EHS |
| Rozsah dodávky | chladnička; 1ks redukční ventil (30 mbar, výstupní trn) Typ NP01008 - k přiipojení na 10 Kg LPG láhev; 1ks spojovacej hadice 1 m Typ NP01022; 2ks hadicová spona Typ IM905; 1ks připojovací kabel k 12V auto zásuvce; návod |
| Příkon | 230 V / 50 Hz / 75 W; 12 V / 75 W |
| Příkon (Watt) | 75 |
| Technologie | Absorpce |
| Technologie chlazení | Absorpční |
| Tlak plynu | 30 mbar |
| Vstupní tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobce | MEVA |
| Použití | Piknik |
| Použití | Chalupa |
| Použití | Automobil |
| Použití | Terasa / Předstan |
| Vlastnosti | Bezpečný provoz |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučný provoz |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti |
|